Sushi koju tellimine Tallinnas- idamaine kõhutäis kodust lahkumata!

aprill 2, 2014 in Uncategorized by admin

123456789Toit- see on kultuur, elamus, kogemus, vajadus ja visuaalne nauding üheskoos.  Et pealinna kiires elutempos kõige selle jaoks leida üks rahulik hetk, tuleb teha kärpeid muude tegevuste arvelt.

Kiirpesulad, kiirtoit, kiirtanklad, kiirkullerid, kiirkassad- kõik sellejaoks, et säästa aega lisategevuste pealt ja kinkida inimestele nende kallimat väärtust, milleks on aeg.  Üha enam mõeldakse välja erinevaid tehnilisi lahendusi ja muid interaktiivseid meetodeid, kuidas lihtsalt ja ajasäästlikult toimetada igapäevaasju.

Tulles tagasi just söögitegemise ja maitseelamuste juurde, on oluline, et kiirus ei kaotaks sealjuures kokakunsti peeneid omadusi ja söömise, kui sotsiaalse- ja nauditava tegevuse, traditsioone. Rääkides konkreetselt sushist, on tegemist idamaisest köögist pärineva roaga, mis sisaldab endas killuke eksootikat ja maitseid, mis on paljudele põhjamaa inimestele üsnagi tundmatud, kuid vägagi meelepärased.

Sushi valmistamine aga on omaette kunst. See on peenekoeline teadus toorest kalast, merivetikatest valmistatud norilehtedest, vürtsidest, pastadest ja nende kokkusobivusest. See ei ole kontimurdvalt raske, kuid see nõuab aega, mis läheb jällegi vastuollu meie blogi alguses tõstatatud probleemiga ajanappusest kiiresti arenevas ühiskonnas.

Sushi koju tellimine Tallinnas on juba tõusuteel olev trend. Pealinna staatus iseenesest pakub juba rohkem võimalusi klientide kiiremaks teenindamiseks ja uute teenuste loomiseks.  Kas pole mitte tore pärast pikka tööpäeva jõuda koju ja sekundi pärast istuda söögilaua taha, kus sind juba ootab rikkalikult kaetud laud koos idamaiste sushidega? See ongi see õnnis hetk vaba aega, mida kõik päevast päeva leida püüavad…

Sushi koju tellimine Tallinnas on kiire ja mugav. Parimad maitsed jõuavad sinuni oma autentses ehtsuses ja sul ei jää muud üle kui ainult nautida, nautida, nautida! Koju tellimisel on ka palju muid eeliseid peale mugavuse. Näiteks kodulehel olevad eripakkumised ja soodustused. Paljudel juhtudel võib ette tulla, et teatud soodustused kehtivad ainult sushi koju tellimisel Tallinnas.

Sushiline tuleb peagi turule ka mobiilse aplikatsiooniga, mis tähendab, et sushi koju tellimine Tallinnas muutub nüüd veelgi kiiremaks ja lihtsamaks. Selle jaoks ei pea muud tegema, kui omama nutitelefoni ja internetiühendust.

Sushi on tervsilik, värske ja maitsev.  Idamaised hõrgutised on ainult ühe telefonikõne või nupuvajutuse kaugusel!

Sushi koju tellimine Tallinnas pole olnud varem nii mõnus!

Comments are closed.

Võida sushikomplekt omal valikul + karp õlut Corona (6 tk)+ 10 % allahindlust 3 kuuks!

aprill 2, 2014 in Uncategorized by admin

sushiline_30.3Võitmiseks:

1) Vali välja sushikomplekt meie kodulehelt ja lisa selle link kommentaaridesse. Komplektid leiad siit:http://sushiline.ee/product-category/komplektid/
2) Pane “Like” meie fännilehele.
3) Jaga seda kampaaniat oma sõpradega.

Kampaania kestab kuni 07.04.14
Tutvu ka meie teiste maitsvate sushidega: http://sushiline.ee/

Comments are closed.

Kampaania võitja on selgunud!

märts 17, 2014 in Uncategorized by admin

sushiline_8.3_võitja

Õnnitleme võitjat!

Meie kampaania võitja on selgunud. Võitjaks osutus Hele Jalakas. Oma võidu vormistamiseks helista palun numbril 5586549.

Comments are closed.

Tasuta sushikomplekt omal valikul + pudel šampust

märts 17, 2014 in Uncategorized by admin

sushiline_888

Võida pudel šampust ja omal valikul sushikomplekt Sushilinest.

Võitmiseks pane „Like“ meie fännilehele, lisa kommentaaridesse soovitud komplekti link meie kodulehelt (nt. http://sushiline.ee/product/sushi-scarlet/ ) ja jaga seda kampaaniat oma sõpradega.

Sushi komplektid leiad siit: http://sushiline.ee/product-category/komplektid/

Kampaania kestab kuni 16.03.14

Comments are closed.

Telli sushi internetist ja maksa vähem

november 26, 2013 in Uncategorized by admin

Kampaania
Tellides sushit meie kodulehelt perioodil 26.11.13.a -23.12.13.a, lisa kindlasti ostukorvis “LISA KUPONG” lahtrisse kood ALH10 ja saad kohe hinnast -10% alla. Täida kindlasti ka oma e-posti lahter ja me saadame sulle täiendava üllatuse märgitud aadressile. SUSHI FB KODULEHE SCR
SUSHI ONLINE
  • Sushi Line ei väljasta sinu andmeid kolmanadetele osapooltele
  • Sushi Line ei saada sulle e-postile soovimatuid pakkumisi
  • Kampaania kestab 26.11-23.12.13.a.
  • E-postile saadetud auhinda saab kasutada kuni 23.01.2014.a.
  • Kui oled meie Facebooki fänn ja jagad seda pakkumist oma sõpradega, osaled lisaks sushikomplekti „Royal Lux“ loosimises. Kampaania võitja loositakse välja meie Facebooki fännilehel ajavahemikul 23.12-30.12.13.a.
Mine tellima  Pane like meie Facebooki kampaaniale ja osale loosimises

Comments are closed.